SMC CDM2F32-50Z-M9N Air Cylinder-ROAS-MRO
0 reviews 0 sold. Only 999 remain
Negotiable (specific conditions to required)
Brands
Product Code: CDM2F32-50Z-M9N
  • Product Description
    CM2-Z Series Air Cylinder/Standard Type: Double Acting Single Rod
    CDM2F32-50Z-M9N
    ▶ Standardization of rod tip shape female threads
    ▶ Improved operability of the auto switch, easy to adjust the position
    ▶ I set the 1st clevis, the swinging support for the trunnion
    ▶ With auto switch (CDM2-Z series: CDM2, CDM2W, CDM2K, CDM2KW, CDM2R, CDM2RK)
    ▶ Weight: 486 g
    Item / ModelSymbol / Information
    With Auto Switch
    D
    With Auto Switch
    form
    Pneumatic Type
    Installation support type
    F
    Rod side flange type
    Tube Inner Diameter
    32
    Tube inner diameter 32mm
    Types of Port Screws
    Rc
    Cylinder Stroke
    50
    Cylinder Stroke 50mm
    Cylinder Addition Symbol
    Rubber cushion, rod tip male thread, no bellows
    Dual Stroke Marks
    No dual-stroke mark
    Cylinder Stroke2
    No cylinder stroke 2
    Cylinder Add-on Symbol 2
    Swing Bracelet
    There is no gold ball
    Rod Terminal
    There is no gold ball
    Autoswitch
    M9N
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Lamp, 3-wire (NPN), Lateral Extraction, Lead Wire 0.5m, Applicable Voltage: DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)
    -20%
    [WOOSUNG] Ten Commandments Metal Pen-Ballpoint Pen..
    Ship from South Korea
    -32%
    [WOOSUNG] Gift Set Metal Book Mark (Cross)+Ten Com..
    -22%
    [Wefun] Snack24 Mega Mixed Snack Set 32P – Extra-L..
    -50%
    [thejoen] 50 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -40%
    [thejoen] 20 pieces of sweat absorption hairbands ..
    -36%
    -58%
    [Thejoen] 100 pieces of sweat absorption hairband ..
    -13%
    [Tendergarden] Morning Breeze Room Spray Nr.51 100..
    -7%
    [Tender garden] Hydro Perfumed Body Wash 300ml-pre..
    -9%